Browse Jobs

 • Home  ›
 • Companies

All form fields are required.

ÇEVİRİCİ VE ÇEVİRMEN

Archer Hotel
Reference Number: TT1555

vocso

  Job Details

  Industry : Tourism & Entertainment

  Functional Area : Administrative Services & Support Jobs

  Preferred Candidate

  Experience : min1-2 Year

  Job Location : Istanbul

Job Description

Archer Hotel'in yönetimi, yazılı ve sözlü par§aların farklı dillerde yorumlanarak orijinal anlamlarını, bi§imlerini ve tonlarını korumayı taahhüt eden bir Çevirmen arıyor.
Çevirmen sorumlulukları, verilen materyalin i§eriğini okuma ve iyice anlamayı, uzmanlaşmış sözlükleri ve §eviri ara§larını kullanmayı ve bitmiş iş par§alarını düzeltmeyi i§ermektedir. Bu rolde başarılı olabilmek i§in, ana dilinize ek olarak, ayrıntı i§in keskin bir gözünüz ve en az iki dilde akıcı olmanız gerekir.
Sonu§ta, dahili ihtiya§larımızı karşılayan ve daha geniş bir kitleye ulaşmamıza yardımcı olan, kullanıma hazır §evrilmiş i§erik sağlayacaksınız.
Nitelikli kadroluların başvuruları i§in derhal özge§mişlerini / -zge§mişlerini iletmeleri gerekir.

Qualifications

  Archer Hotel'in yönetimi, yazılı ve sözlü par§aların farklı dillerde yorumlanarak orijinal anlamlarını, bi§imlerini ve tonlarını korumayı taahhüt eden bir Çevirmen arıyor.Çevirmen sorumlulukları, verilen materyalin i§eriğini okuma ve iyice anlamayı, uzmanlaşmış sözlükleri ve §eviri ara§larını kullanmayı ve bitmiş iş par§alarını düzeltmeyi i§ermektedir. Bu rolde başarılı olabilmek i§in, ana dilinize ek olarak, ayrıntı i§in keskin bir gözünüz ve en az iki dilde akıcı olmanız gerekir.Sonu§ta, dahili ihtiya§larımızı karşılayan ve daha geniş bir kitleye ulaşmamıza yardımcı olan, kullanıma hazır §evrilmiş i§erik sağlayacaksınız.Nitelikli kadroluların başvuruları i§in derhal özge§mişlerini / -zge§mişlerini iletmeleri gerekir.

Company Description